مقالات

سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394

http://tmolavi.ir

طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی و خبری :

انسان با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارد سعی می کند که زندگی راحت تری برای خود فراهم کند . یکی از این امکانات که به وسیله آن می توان کسب و کار خود را رونق داد ، تجارت الکترونیک است . امروزه با گسترش دنیای وب ، تجارت الکترونیک نیز رواج یافته است . در ادامه بیشتر راجع به این مبحث صحبت می کنم .

طراحی سایت فروشگاهی :

سایت فروشگاهی یکی از راه های ورود به حوزه ی تجارت الکترونیکی بوده و شما می توانید کالا و خدمات خود را در دنیای اینترنت عرضه کرده و آن ها را به فروش برسانید ، این سایت علاوه بر معرفی و فروش کالا و خدمات شما ، به عنوان شناسنامه ی اینترنتی کسب و کار شما نیز می باشد . ولی از آنجایی که امروزه استفاده از طراحی سایت فروشگاهی فراگیر شده و اغلب افراد از این روش برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنند، رقابت در این زمینه نیز بالا رفته و طبیعتا افرادی که در رتبه های نخست جستجو قرار می گیرند بازدید کننده ی بیشتری داشته و در نتیجه فروش بیشتر و سود بیشتری نیز خواهند داشت . بازرگانان و تاجران می توانند با داشتن چنین سایتی با خیال راحت به کسب و کار خود برسند . از ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی ، فراهم کردن بستری برای تبلیغات گسترده و عرضه محصولات به صورت فروش آنلاین می باشد .

طراحی سایت شرکتی :

امروزه حضور شرکت ها و کسب و کارهای متعدد در دنیای تجارت الکترونیک امری اجتناب ناپذیر بوده و یکی از راهکار های این امر طراحی سایت و ساخت سایت می باشد . سایت به عنوان شناسنامه ی اینترنتی شرکت و کسب و کار شما به حساب آمده و امکانات ویژه ای را در اختیار صاحبان و مشتریان خود در این حوزه قرار می دهد . شرکت های تجاری نیز از چنین موقعیتی برخوردارند . با طراحی سایت شرکتی ، می توان برای خود برند سازی کرد و اینگونه باز هم با حداقل هزینه می توان تبلیغات گسترده و جذب مشتری فراوانی کسب کرد .

طراحی سایت خبری :

با توجه به اینکه امروزه بیشتر کاربران اطلاعات و اخبار مورد نیاز خود را از اینترنت دریافت می کنند ، اکثر رسانه های موجود دارای وب سایت می باشند . داشتن وب سایت برای رسانه ها علی رغم اینکه لازم و ضروری است ، برای یک رسانه اعتبار نیز می باشد . داشتن منبع خبری در فضای مجازی اینترنت موجب رونق گرفتن سیستم رسانه ای می شود . در حالت کلی می توان برای داشتن وب سایت خبری اهداف زیر را معرفی نمود :

-افزایش اعتبار رسانه های خبری با داشتن سایت خبری .

-انتشار اخبار و اطلاعات در کوتاهترین زمان بدون محدودیت مکانی .

-داشتن وب سایت خبری موجب تبلیغات زیاد و در نتیجه جمع آوری کاربران زیاد می شود .

-داشتن یک وب سایت خبری می تواند منبع اطلاعات مناسب برای داشتن اخبار روز باشد .

-اهداف زیادی که سایت خبری می تواند داشته باشد .

اما در کل هدف اصلی طراحی سایت خبری ارائه اخبار و اطلاعات روز برای کاربران و بازدیدکنندگان می باشد . در اینجا یک نکته مطرح می شود و آن این است که آیا سایت خبری مختص رسانه است ؟ قطعا این چنین نیست و هر سازمان و شرکت می تواند قدام به طراحی سیات خبری کند . بر حسب اتفاق داشتن یک وب سایت خبری برای برخی از سازمان ها و شرکت های بزرگ ( هولدینگ ها ) لازم و ضروری است .

در نهایت می توان گفت که داشتن یک سایت خبری ، فروشگاهی و یا شرکتی در زمینه تبلیغات و برند سازی و ایجاد رونق در کسب و کار بسیار موثر و مفید واقع می شود .

سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394

در دنیای گسترده وب ، می توان شناخته شد . اما اینکار چه اهمیتی دارد ؟

البته افرادی که در زمینه تجارت و بازرگانی فعالیت دارند ، با شناخته شدن در دنیای وب می توانند کسب و کار خود را رونق دهند .

http://tmolavi.ir

توسط مهارت های طراحی سایت ، شما می توانید در شبکه وسیع جهانی شناخته شوید !

سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394

سئو چیست ؟

در واقع واژه سئو مخفف عبارت search engine optimization می باشد ، یعنی بهینه سازی مطالب و صفحات وب سایت برای موتورهای جست و جو . سئو دارای تکنیک های مختلفی است که به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند :

black-hat seo و white-hat seo .

از این تکنیک ها برای ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جست و جو استفاده می شود .

tmolavi.ir

مطالب پربازدید :                                                                                   اطلاعات تماس :

طراحی سایت                                                                                 taqimolavi{at}gmail.com

سئو و بهینه سازی سایت                                                                                                       

تجارت الکترونیک

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

برند سازی

طراحی سایت خبری

 

وب سایت شخصی تقی مولوی سئوکار - کارشناس سئو