آموزش بازاریابی اینترنتیآموزش بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ: آیا شما هنوز مهارتی در مورد بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ ندارید در حالیکه بازاریابی اینترنتی یک مهارت مهم و موثر در موفقیت کسب و کار آنلاین است . "مهارتی که بیشترین تقاضا را دارد و بزرگترین کمبود , نه ظراحی است نه مهندسی بلکه بازاریابی اینترنتی است " - دیو مک کلور در سخنرانی در مورد نیازهای اساسی استارت آپ ها

با توجه به اینکه مبحث بازاریابی اینترنتی قدمتی بیش از 15 سال ندارد لزوم آموزش بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ بیشتر می شود شامل آموزش هایی از قبیل سئو , ppc , آنالیتیک , ایمیل مارکتینگ , بازاریابی شبکه های اجتماعی,بازاریابی محتوا,ویدئو مارکتینگ و ... می باشد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست؟ قصد داریم مواردی از جمله اصول دیجیتال مارکتینگ و ابزار دیجیتال مارکتینگ را توضیح دهیم. با ما همراه باشید و با مبانی آموزش دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.

دیجیتال مارکتینگ مانند یک چتر برای تمامی فعالیت‌های بازاریابی آنلاین شماست. شرکت‌ها از شبکه‌های اینترنتی مانند سرچ گوگل، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و وب سایت‌های خود برای برقراری ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند.

در حقیقت مردم امروزه 2 برابر 12سال پیش خود از اینترنت استفاده می‌کنند. این زمان زیادی است و بیشتر خرید و فروش مردم به سمت خدمات آنلاین رفته است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 183

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد فلذا  از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید . 

 

ورود کاربران