آموزش بازاریابی اینترنتیآموزش بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ: آیا شما هنوز مهارتی در مورد بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ ندارید در حالیکه بازاریابی اینترنتی یک مهارت مهم و موثر در موفقیت کسب و کار آنلاین است . "مهارتی که بیشترین تقاضا را دارد و بزرگترین کمبود , نه ظراحی است نه مهندسی بلکه بازاریابی اینترنتی است " - دیو مک کلور در سخنرانی در مورد نیازهای اساسی استارت آپ ها

با توجه به اینکه مبحث بازاریابی اینترنتی قدمتی بیش از 15 سال ندارد لزوم آموزش بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ بیشتر می شود شامل آموزش هایی از قبیل سئو , ppc , آنالیتیک , ایمیل مارکتینگ , بازاریابی شبکه های اجتماعی,بازاریابی محتوا,ویدئو مارکتینگ و ... می باشد.

(زمان خواندن: 2 - 3 دقیقه)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

مدل برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ SOSTAC® PR Smith (ساستک) چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟

اگر شما مدل دیجیتال مارکتینگ SOSTAC ® PR Smith یا ساستک را نمی دانید باید از خودتان سوال کنید که آیا در حال طراحی پلن و استراتژی بازاریابی دیجیتال هستید یا نه .SOSTAC یا ساتک سوین مدل محبوب بازاریابی دیجیتال در نظر سنجی سایت CIM است و علت آن راحتی استفاده از این مدل و قابلیت چیدن برنامه ریزی ها و استراتژی های مختلف برای دیجیتال مارکتینگ است . اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازاریابی دیجیتال خود هستید SOSTAC بهترین دوست شما در این مسیر است.
اگر شما از کاربران سایت ما هستید قبل راهنمای جامع استفاده از مدل بازاریابی دیجیتال ساستک را مطالعه کردید.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 2482
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
(زمان خواندن: 8 - 15 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست؟ قصد داریم مواردی از جمله اصول دیجیتال مارکتینگ و ابزار دیجیتال مارکتینگ را توضیح دهیم. با ما همراه باشید و با مبانی آموزش دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.

دیجیتال مارکتینگ مانند یک چتر برای تمامی فعالیت‌های بازاریابی آنلاین شماست. شرکت‌ها از شبکه‌های اینترنتی مانند سرچ گوگل، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و وب سایت‌های خود برای برقراری ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند.

در حقیقت مردم امروزه 2 برابر 12سال پیش خود از اینترنت استفاده می‌کنند. این زمان زیادی است و بیشتر خرید و فروش مردم به سمت خدمات آنلاین رفته است.

ادامه مطلب نظرات (2) کلیک ها: 1449

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .