(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

John Mueller از گوگل اظهار داشته است که الگوریتم های موتورهای جست و جو وقتی که وب سایت ها را رتبه بندی می کنند به شهرت نویسنده محتوا اهمیتی نمی دهند.
سو تفاهمی توسط Quality Rater Guidelines در گوگل منجر به ایجاد تغییراتی در نتایج گردیده است که این تغییرات به وضوح قابل مشاهده است.
تیم Quality Rater Guidelines گوگل،به اهمیت شهرت نویسنده یک وب سایت که به صورت شخصی آن را ایجاد کرده، پی برده است. این در حالی است که چنین دستور العملی در الگوریتم های گوگل وجود ندارد.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 910
(زمان خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گوگل فهرست بندی و جستجوی صفحات وب سازگار با محل را پشتیبانی می نماید.

گوگل سرویسی ارائه کرده است که از صفحات وبی که به بصورت پویا محتوای مبتنی بر آی پی مبدأ یا تنظیمات زبان را تغییر می دهند، پشتیبانی میکند.
گوگل سرویس پشتیبان جدیدش را برای جستجوگرهایش در صفحات وب سازگار با محل ارائه نموده است، صفحات وبی که محتوا را بر مبنای خواستگاه کاربران یا تنظیمات زبانی تغییر می دهند.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 2462
الگوریتم جرایم صفحه درگاه
(زمان خواندن: 2 - 4 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گوگل بر روی اکثر صفحات ورودی اقدامی الگوریتمیک انجام خواهد داد. این الگوریتم روی این صفحات که در تلاش برای افزایش جستجو و آمار بازدیدشان هستند تاثیر خواهد گذشت.
گوگل در سال 2015  اعلام کرد در حال انتشار یک وسیله ی رتبه بندی جدید به منظور طبقه بندی صفحات ورودی است تا صفحات ورودی را در نتایج جستجو بهتر کنترل نماید. خلاصه گوگل نمی خواهد صفحات درگاه را در نتایج جستجو رتبه بندی نماید.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1327
اطلاعیه گوگل درباره ریدایرکت
(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گوگل در وبلاگ مدیرسایت خود اعلام کرده است که توضیحاتش در رابطه با "ریدایرکت کردن مقارن با دستورالعمل های وب مستر گوگل" را  بروزرسانی کرده است.
این اطلاعیه درباره غیر مجاز بودن  وب مسترها به ریدایرکت کردن کاربران موبایل به صفحات نا مرتبط است.

بخشی از دستورالعمل اصلاح شده گوگل به این موضوع اشاره دارد که کاربران کامپیوترهای رومیزی صفحات عادی را دریافت می نمایند درحالی که کاربران تلفن همراه به دامنه ی اسپم کاملأ متفاوتی هدایت می شوند که هیچ مطابقتی با دستورالعمل های گوگل ندارد.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1277

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .