گوگل فهرست بندی و جستجوی صفحات وب سازگار با محل را پشتیبانی می نماید.

گوگل سرویسی ارائه کرده است که از صفحات وبی که به بصورت پویا محتوای مبتنی بر آی پی مبدأ یا تنظیمات زبان را تغییر می دهند، پشتیبانی میکند.
گوگل سرویس پشتیبان جدیدش را برای جستجوگرهایش در صفحات وب سازگار با محل ارائه نموده است، صفحات وبی که محتوا را بر مبنای خواستگاه کاربران یا تنظیمات زبانی تغییر می دهند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 454
الگوریتم جرایم صفحه درگاه

گوگل بر روی اکثر صفحات ورودی اقدامی الگوریتمیک انجام خواهد داد. این الگوریتم روی این صفحات که در تلاش برای افزایش جستجو و آمار بازدیدشان هستند تاثیر خواهد گذشت.
گوگل در سال 2015  اعلام کرد در حال انتشار یک وسیله ی رتبه بندی جدید به منظور طبقه بندی صفحات ورودی است تا صفحات ورودی را در نتایج جستجو بهتر کنترل نماید. خلاصه گوگل نمی خواهد صفحات درگاه را در نتایج جستجو رتبه بندی نماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 364
اطلاعیه گوگل درباره ریدایرکت

گوگل در وبلاگ مدیرسایت خود اعلام کرده است که توضیحاتش در رابطه با "ریدایرکت کردن مقارن با دستورالعمل های وب مستر گوگل" را  بروزرسانی کرده است.
این اطلاعیه درباره غیر مجاز بودن  وب مسترها به ریدایرکت کردن کاربران موبایل به صفحات نا مرتبط است.

بخشی از دستورالعمل اصلاح شده گوگل به این موضوع اشاره دارد که کاربران کامپیوترهای رومیزی صفحات عادی را دریافت می نمایند درحالی که کاربران تلفن همراه به دامنه ی اسپم کاملأ متفاوتی هدایت می شوند که هیچ مطابقتی با دستورالعمل های گوگل ندارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 353
انتقال وبلاگ های گوگل

گوگل انتقال عظیم وبلاگ هایش را شروع می کند

گوگل اقدام به انتقال وبلاگ هایش را از blogspot.com به googleblog.com کرده است. جان مولر، یک تحلیلگر مدیر سایت گوگل اعلام کرد که گوگل در حال انتقال تمامی وبلاگ های رسمیش از دامنه blogspot.com به دامنه رسمی تر googleblog.com است. دلیل این کار کمک به کاربران است تا مطمئن شوند این وبلاگ های رسمی توسط گوگل مدیریت و اداره می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 397

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد فلذا  از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید . 

 

ورود کاربران