(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گوگل انتقال عظیم وبلاگ هایش را شروع می کند

گوگل اقدام به انتقال وبلاگ هایش را از blogspot.com به googleblog.com کرده است. جان مولر، یک تحلیلگر مدیر سایت گوگل اعلام کرد که گوگل در حال انتقال تمامی وبلاگ های رسمیش از دامنه blogspot.com به دامنه رسمی تر googleblog.com است. دلیل این کار کمک به کاربران است تا مطمئن شوند این وبلاگ های رسمی توسط گوگل مدیریت و اداره می شود.

اتنقال وبلاگ ها، با انتقال وبلاگ شخصی مدیر سایت گوگل، که در حال حاضر در آدرس : https://webmasters.googleblog.com قابل دسترسی است ، آغاز می شود. آدرس اصلی googlewebmastercentral.blogspot.com بود  و در حال حاضر تغییر مسیرآن ، از تغییر مسیر 301  به آدرس  webmasters.googleblog.com استفاده می کند.

جان مولر در ادامه افزود که آدرس های قبلی به قلمرو و دامنه جدید تغییر مسیر خواهند شد، بنابراین بوک مارک ها و لینک ها همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. آدرس های آر اس اس و نظرات تغییر مسیر نخواهد داشت و باید مجددأ و به صورت جداگانه برای هر کدام اشتراک دریافت کنید و مشترک شوید.
البته بسیاری از متخصصین سئو مشتاقند ببینند انتقال از دیدگاه سئو به گوگل چگونه صورت می گیرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .