(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گوگل در وبلاگ مدیرسایت خود اعلام کرده است که توضیحاتش در رابطه با "ریدایرکت کردن مقارن با دستورالعمل های وب مستر گوگل" را  بروزرسانی کرده است.
این اطلاعیه درباره غیر مجاز بودن  وب مسترها به ریدایرکت کردن کاربران موبایل به صفحات نا مرتبط است.

بخشی از دستورالعمل اصلاح شده گوگل به این موضوع اشاره دارد که کاربران کامپیوترهای رومیزی صفحات عادی را دریافت می نمایند درحالی که کاربران تلفن همراه به دامنه ی اسپم کاملأ متفاوتی هدایت می شوند که هیچ مطابقتی با دستورالعمل های گوگل ندارد.

در اینجا به دو مثال که گوگل در صفحه راهنمای تغییرمسیرهای پنهانی اش قرار داده است اشاره می شود :
•    موتورهای جستجو یک نوع از محتوا را نمایش داده اند در حالی که کاربران به چیز کاملأ متفاوتی هدایت شده اند.
•    کاربران سیستم های رومیزی (دسکتاپ کامپیوتر) صفحات عادی را دریافت می نمایند، درحالی که کاربران تلفن همراه به دامنه ی اسپم کاملأ متفاوتی ارجاع داده می شوند.

همچنین گوگل صفحه "سایت های هک شده" خود را با محتوایی پیرامون "ریدایرکتها" بروزرسانی کرده است که به شرح زیر است :
ممکن است هکرها کدهای مخربی را وارد وب سایتتان نمایند که تعدادی از کاربران را به صفحات مضر یا اسپم ارجاع دهند. بعضی از این تغییر مسیر گاهی اوقات به وسیله ی کاربری ارجاع کننده بستگی دارد.
به عنوان مثال، کلیک کردن بر روی یک آدرس اینترنتی در صفحه نتایج جستجوی گوگل می تواند شما را به یک صفحه ی مشکوک هدایت کند، اما هنگامی که همان آدرس را مستقیمأ در یک مرورگر بازدید می نمائید، هیچ تغییر مسیری وجود ندارد.

گوگل در انتهای پست خود اخطاری با این مضمون نوشت که : "چنانچه از دستورالعمل های گوگل تخطی کنید و قوانین را نقض کنید، گوگل نیز در عکس العمل به منظور حفظ کیفیت نتایج جستجو، لینک شما را از نتایج جستجو حذف خواهد کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .