(زمان خواندن: 5 - 10 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قواعد بازی سئو سایت از سال ها پیش تغییر کرده است، اما مقاله نویسی به اسم "پرتیک دالاکیا " (Pratik Dholakiya) استراتژی های ثابتی برای افزایش اقتدار و دید جستجو دارد که می توانید استفاده کنید.
بهبود رتبه بندی مانند استفاده از این استراتژی، ساده نیست. همانطور که کسب و کارها بیشتر در سئو سرمایه گذاری شده اند، الگوریتم های رتبه بندی جستجو  نیز پیچیده تر و هوشمندتر شده اند.

در نتیجه بسیاری از تکنیک هایی که قبلأ قابل قبول بودند، در حال حاضر خطرناک و تؤام با ریسک و یا اصلا غیرقانونی هستند. حتی در برخی موارد می توانند منجر به جریمه از طریق گوگل و مسدود کردن ترافیک تان شوند.
با این حال چالش هنوز باقی  می ماند: ما به این ترافیک و رتبه بندی ها نیاز داریم، چگونه با شیوه ای اخلاقی و قانونی آن را کسب کنیم؟؟؟
خوشبختانه هنوز استراتژی های قدرتمند قانونی وجود دارد که بتوانید با نفوذ در آن ها برای بهبود رتبه بندی ها، فعالیت های مفیدی انجام دهید. در ادامه به پنج مورد از بهترین استراتژی هایی که تا به امروز در شرکت E2M = Ethical Electronic Marketing (بازاریابی الکترونیکی اخلاقی) با موفقیقت استفاده می شود ، اشاره می کنیم :

ارسال های مهمان (پست های مهمان)

پست مهمان
پست مهمان در یک بازه زمانی، بسیار پالش برانگیز و قلمروی بحث و مجادله و رقابت بود. برگردیم به سال 2014، جایی که مت کاتز رئیس وقت هرزنامه (اسپم) گوگل توصیه کرد که  پست مهمان به طرز فزاینده ای در لینک سازی بی اثر است. او هشدار داد اگر تعداد زیادی پست مهمان ارسال کنید، همراه با  تعدادی از شرکت های بد تعلیق می شوید.
پس کاملا واضح است که چرا در سال های اخیر ارسال پست مهمان مورد هجوم بوده است. با این حال وبلاگ های مهمان راهی بسیار آسان -در واقع بیش از حد آسان- برای لینک دهنده بودند.

اغلب اوقات پست مهمان استاندارد 500 کلمه است، که هیچ لینکی به منابع (به جز وب سایت اصلی خود نویسنده) را شامل نمی شود.
شما می توانید (و بهتر است که) یک پست 500 کلمه ای ارزشمند داشته باشید. اما اکثر وبلاگ نویسان مهمان، نگرانی خوانندگان را در نظر نمی گیرند. آنها اهمیتی نمی دهند که پست شان ارزشی دارد یا نه، بلکه بیشتر به دنبال گرفتن بک لینک هستند. این کار نویسنده های وبلاگ مهمان را بدنام می کند. اما همچنان یک فرصت به شما می دهد.

وبلاگ نویسی مهمان، به جای تمرکز برگرفتن لینک، می تواند به روش های غیر مستقیم به سئو سایت کمک کند. با ارسال مداوم پست های عالی و با محتوای عمیق در وبلاگ مربوطه، به نتیجه لازم خواهید رسید. از طرفی وبلاگ در شبکه های اجتماعی بیشتر به اشتراک گذاشته می شود که نشانه هایی از کیفیت که برای گوگل بسیار ممهم است را به همراه دارد. همچنین بواسطه محتوای با کیفیت، احتمال بیشتری برای کسب ترافیک واقعی وب سایت تان خواهید داشت.
پر کردن سایت با  لینک ها و پستهای بی کیفیت– و یا دادن لینک های سه بخشی به سایت  -ممکن است امری منسوخ باشد. اما وبلاگ نویسی به صورت مهمان همچنان یک ابزار قوی برای افزایش قدرت و دیده شدن در نتایج جست جو است.

 اطلاعات گرافیکی ( اینفو گرافیک یا داده نمایی )

اینفوگرافیک
اینفوگرافیک ها یک روش قدرتمند برای فهم سریع و مستقیم موضوع است. این موضوع یکی از دلایل محبوبیت اینفوگرافیک هاست، جدای این مسائل یک شیوه مؤثر برای  دریافت بک لینک های با کیفیت بالا و سریع هستند. یک ترفند برای  بک لینک گرفتن به این طریق، جاسازی کد است. بعد از اینکه داده نمایی را ایجاد کردید، از یک ابزار کد سازی شبیه   Siege Media Embed Code Generator  برای ساخت کد استفاده کنید. (برای مثال از آدرس www.siegemedia.com استفاده کنید.)افراد وقتی بخواهند داده نمایی شما را در سایت خود پست کنند از این کد استفاده می کنند.


پس یک درخواست لینک دهی به سایت  را در بر میگیرد و بواسطه دسته بندی دقیق آدرسی که می خواهید  دیگران در جاسازی کد اینفو گرافیک استفاده کنند، این کار را ممکن و آسان می کند. به این ترتیب نمی توانند از دیدن آن صرف نظر کنند. مطمئنأ برخی آن را نادیده می گیرند، اما اکثر مردم  به هنگام ارسال اینفوگرافک تان ، به آن استناد می کنند و به سایت شما بک لینک می دهند.


برای کسب اینفوگرافی بهتر نسبت به دیگران ، از ناشران اینفو گرافی استفاده کنید (یکی از این ناشران Visual.ly  است). اغلب بیشتر از 70 توضیح داده نمایی می خواهد، سپس آنها را ذخیره می کند و هنگامی که دیگر بازاریان محتوا و وبلاگ نویسان  یک گرافیک  بخواهند، به احتمال زیاد سایت شما را پیدا می کنند. چشم انداز ناشر اینفوگرافی رایگان به سرعت و به طور کامل تغییر می کند. بنابراین مطمئن شوید که محتوایتان را در یک سایت مرده قرار نداه اید.
می توانید در سایت های دیگر اینفوگرافی مطابق با سایت خود را جست جو کنید سپس با کاربرانی که به داده نمایی آنها دسترسی دارند ارتباط برقرار کنید تا بدانید آیا به اینفوگرافی سایت شما علاقه دارند یا نه.
در کل اینفو گرافی شیوه ای عالی برای لینک دهی با کیفیت از طیف وسیعی از سایتهای مربوطه است.

وبلاگ های شخصی مدیر عامل و سایر کارکنان

وبلاگ نویسی باعث می شود با خوانندگان تان در ارتباط باشید. اکثر وبلاگ ها به  یک سبک محاوره ای غیر رسمی و فراتر از آنچه  که در روزنامه ها و مجلات دیده می شود، نوشته می شوند. یک وبلاگ حرفه ای این چنین است.
استفاده از وبلاگ های شخصی در محل کار– به عنوان مثال وبلاگ مدیر عامل - می تواند راهی برای تولید محتوایی طبیعی و شخصی باشد. این افراد می توانند در مورد منافع خود وبلاگ بنویسیند و این منافع محدود به هم پوشانی با اهداف شرکت می باشد.
این قبیل وبلاگ ها همچنین راهی برای ارائه دیدگاه های خاص هستند، زیرا کارمندان خاص می خواهند هر چیزی را که همکارانشنان نمی داند، بدانند. به عنوان مثال آیا پیامدهای قانونی محصولات تان در حال توسعه هستند؟  فردی قانونی برای نوشتن وبلاگ در مورد آن استخدام کنید. کاربران در یک موقعیت مشابه در سایر شرکت ها ، دلیلی برای خواندن این محتوا دارند.
وبلاگ های حرفه ای شخصی می توانند به یکی از این دو روش نوشته شوند. می توانید یک وبلاگ چند صدایی در وب سایت شرکت، یا به عنوان پست هایی در وبلاگ شرکت های بزرگتر یا در بخش های جداگانه ای با نام تجاری آن ها ارائه دهید. یا می توانید در حوزه شرکت آنها وبلاگ اعضای تیم داشته باشید و هر وقت  که مناسب دانستید، به آن وبلاگ مراجعه کنید.

شکست دادن قهرمان

شکست دادن قهرمان

چگونه می توان یک قهرمان شد؟ با غلبه بر صدها نفر از مدعیان؟ نه. باید جایگاه کسی که در بالاترین نقطه است را تصاحب کنید.
این کار با لینک سازی و سئو بازاریابی محتوا امکان پذیر است. به محتوایی که به خوبی نوشته شده اند بنگرید. در یک جستجوی سازمانی محتوایی پیدا کنید (محتوایی که فکر میکنید بسیار عالی است) که به خوبی انجام شده است. تمام سایت های لینک شده را در یک صفحه گسترده دانلود کنید. سپس پست ها را به صورت مجزا انتخاب کنید.
آیا پستی که طولانی تر است بهتر جواب می دهد ؟؟  اگر به دنبال 10 روش برتر برای کسب بیشترین ترافیک در وب سایت تان هستید ، شاید لازم باشد 20 روش برتر و یا 100 روش برتر بنویسید .
آیا پستی که جزئیات بیشتری دارد  بهتر است ؟؟ شاید لازم باشد به همان تعداد متد ها را انجام دهید اما غیرمعقولانه و با جزئیات تدریجی.
به یاد داشته باشید که محتوا محتوا است. لازم نیست محتوای تان یک پست وبلاگ باشد. می تواند یک اینفوگرافی یا یک ویدئوی یوتیوب و یا "وین" باشد . یا می تواند یک صفحه منابع مستقل باشد.
اما این فقط برای برنده شدن شما است و اینکه می خواهید مطالب تان دیده شود . هنگامی که لینک فوق العاده ای از محتوای تان ایجاد کردید، در صدد برقراری ارتباط با مردم باشید .
بیشتر اوقات برقراری ارتباط با مردم فرضیه ای بیش نیست. ممکن است شما به این کار علاقه مند باشید، اما احتمال اینکه تحقق پیدا کند، کم است. میزان موفقیت در مبادرت به این کار اغلب بسیار کم است.
اما از قبل حقایق و اطلاعاتی در مورد افرادی که به محتوای شبیه به این علاقه مند هستند، دارید. به یاد داشته باشید از Ahrefs و Open Site Explore (نوار ابزاری برای  سئو و لینک دهی پژوهشی رقبا) یا ابزار انتخابی خود استفاده کنید تا بدانید چه کسی به مطالب و محتوایی که توسط شما بهبود یافته است، لینک داده است. صفحه گسترده ای که قبلأ کنار هم قرار داده اید را چک کنید و یک تست سلامت روانی سریع انجام دهید. صفحه هایی مانند مقالات، انجمن ها دایرکتوری ها ( و صفحاتی که هنوز وجود دارن ) که معیوب به نظر می آیند را می توانید پاک کنید .
چه چیزی باقی می ماند ؟ در واقع لیستی از افرادی که به احتمال زیاد  به مطالب شما بسیار علاقه مند هستند.

 مصاحبه دادن

مدیران ارشد اجرایی و کارکنان دیگر اشخاص بزرگی برای انجام مصاحبه هستند. همچنین هر شخص دیگری که محتوا تولید می کند و گفتار یک فرد در این زمینه (مخصوصآ یک متخصص) ارزش زیادی دارد. بنابرین اگر سخنگوی یک شرکتِ سطح بالا و یا یک متخصص بسیار آگاه در خصوص موضوع هستید، به احتمال زیاد به آنچه که ترجیح می دادید، نزدیکتر خواهید شد.
نمیتوانید یک پیشنهاد مصاحبه را جذب کتید و مانند یک ماشین فروشنده متداول در انجا بنشینید و  محصولات خود را با مهارت و تلاش بفروشید. اما می توانید نام تجاری ( برند ) تان را به فورش برسانید.
وقتی جلوی دوربین یا روی سایت قرار می گیرید، معرف نام تجاری خود هستید. اگر مطمئن، آگاهانه و روشن بین باشید، بینندگان باز گو می کنند. بیاد داشته باشید که حتی در B2B  (Business-to-business )  (تجارت به تجارت = معاملات تجارت بین کسب و کار، مانند بین تولید کننده و عمده فروش، و یا بین یک عمده فروش و خرده فروش ) تصمیم خرید توسط الگوریتم های بسیار پیچیده صورت نمیگیرد. همچنان در حال فروش به بشریت هستید.
مصاحبه همچنین فرصتی برای گفتگوی مستقیم در مورد پیشنهادات شرکت تان ارائه می دهد . می توان به ابتکارات جدید ، به روز رسانی ها ، ، محصولات و ماجراجویی های جدید اشاره کرد. صحبت کردن در باره این موارد در مصاحبه ، آنها را در معرض نمایش قرار می دهد. اگر از طریق ایمیل مصاحبه می کنید، یک لینک به متن مصاحبه اضافه کنید و یا در مصاحبه ویدئویی آدرس لینک را مکتوب کنید.

نتیجه گیری
بهبود رتبه بندی با استراتژی دقیق هنوز هم ممکن است . اعمال نفوذ بازاریابی محتوا به منظور بهبود توانایی لینک ، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است .که می تواند با اطلاع راسنی هدفمند، تشویق به اشتراک گذاری و یا با استفاده از خود مطالب و محتوا ، برای ترغیب به برقراری ارتباط انجام شود. تمام این موارد به بهبود رتبه بندی کمک می کنند.

مجموع رتبه (1)

1.5 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - hosting

    https://starceiling123.com//images/softaculous-web-hosting-81266.jpg

  • مهمان - bd

    想要让胸部变大的一个重要的物理方法就是进行乳房按摩丰胸产品,经常用双手揉摸自己胸前的乳房,妈妈们可以发现这样可以显著地改善乳房的血液循环来增大乳房丰胸效果,并且把多余的脂肪排出。其次,女性成功瘦身而且丰胸的原理则在于木瓜酶的作用,一般来说,多吃木瓜丰胸方法,也有利于乳房的变大,因为木瓜酶能够促进乳腺发育,刺激女性的荷尔蒙,从而达到丰胸的目的产后丰胸

    دارای رتبه 1.5 از 5 ستاره

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .