Local Schema

اسکیما - Schema چیست؟

به بیان ساده اسکیما راهی است که شما می توانید با اضافه کردن شناسه و آیدی به  مطلبتان به گوگل اجزاه دهید که آن را بشناسد و بتواند آن را به داده های ساختار یافته صفحه شما که ایندکس کرده است، اضافه کند.
وقتی که گوگل موتورهای جستجویش را به وب سایت شما و محتوای شما می فرستد، اطلاعاتی راجع به اینکه شما چه کسی هستید؟ چه تعداد نظر و نقد و بررسی در وب سایت شما هست؟ شما کجا هستید؟ را از وب سایت شما استخراج می کند.اسکیما این کار را برای موتورهای جستجو راحت تر می کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 319
نظرات کاربران

شهرت کسب و کار شما و افزایش دید آن ساده نیست، اما در کنار سئو و بهینه سازی سایت که سئو کار شما انجام می دهد، نظرات و بررسی های مشتری می تواند به شما کمک کند و اگر مورد استفاده قرار گیرد، می توانند عملکرد بازاریابی شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.
92 درصد از افراد برای خواندن بررسی ها و نظرات زمان میگذارند و 80 درصد از خریداران به نظرات مشتریان به عنوان توصیه های شخصی اعتماد می کنند. پس نقد و بررسی ها و نظرات به عنوان بخشی از هر استراتژی کسب و کار شرکت تجارت الکترونیک ضروری است. و به شما در بالا بردن کیفیت ارتباط با مشتری و شناسایی عوامل موثر بر رضایت مشتریان کمک خواهد نمود. از این رو این موضوع را در چک لیست سئو گنجانده ایم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 329
yelp

Yelp یک سایت بررسی پیشرو در زمینه نظرهای کاربران و یکی از پر ترافیک ترین وب سایتها در سطح اینترنت است. با اضافه کردن کسب و کار خود به این سایت، وقتی کاربران چیزی نزدیک و در زمینه وب سایت شما سرچ کنند مطمئنا وب سایت شما در نتایج جستجو برای کاربر نمایش داده خواهد شد. علاوه بر این سایت yelp در جستجوی کلمات کلیدی محلی و کلماتی که "نزدیک به من" همراه هستند، نقطه عطفی به خود اختصاص داده است.

Express Update

وب سایت Express Update به کاربران شما کمک می کند تا راحت تر شما را پیدا کنند و البته رایگان. همانطور که در مقاله مربوط به bingplaces گفته شد دایرکتوری ها یکی از گزینه های خوب جهت شناخته شدن کسب و کار شماست. پس در این وب سایت هم حساب کاربری بسازید و یکی دیگر از گزینه های چک لیست سئو را تیک یزنید.

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد فلذا  از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید . 

 

ورود کاربران