مدیریت فروش و بازاریابی همواره یکی از ارکان اصلی هر کسب و کار کوچک وبزرگی است. یکی از دلایل اصلی استخدام متخصص سئو نیز بالا بردن رتبه سایت در گوگل با ترفندهای سئو داخلی و سئو خارجی و سئو محلی و ... و در نتیجه آن فروش بیشتر سایت است.

راند فیشکین

در این مقاله مصاحبه ای با متخصص سئو راند فیشکن قرار داده ایم. این سئوکار حرفه ای و نابغه موسس کمپانی MOZ  که نام آشنایی برای سئوکاران است، می باشد. با ما همراه باشید.

مصاحبه با نابغه Moz : راند فیشکین (Rand Fishkin)

من افتخار دعوت از راند فیشکین نابغه Moz را به عنوان مهمان ویژه در سری مصاحبه های TechWyse در سال 2018 دارم.
برای افراد فعال در دنیای بازاریابی دیجیتالی راند شخصی شناخته شده است که نیازی به معرفی ندارد چرا که او یکی از معروف ترین بازاریاب های ربایشی معاصر است.

مصاحبه با اسکات برینکر

یکی از راه های آموزش سئو مطالعه مصاحبه با سئوکار است. این مقاله مصاحبه ای ست که منحصرا توسط تیم ما ترجمه شده  است و درباره کسب و کارهای کوچک صحبت می کند. با هم به مطالعه این مصاحبه می پردازیم.

مصاحبه با اسکات برینکر (Scott Brinker)

در صنعت و تکنولوژی بازاریابی بیشتر تاکید ها بر روی سرمایه گذاری متمرکز شده است. در MarTech (وب سایت ارائه خدمات در زمینه فناوری بازاریابی) اکثر شرکای مشتری بالقوه و فعلی که روزانه با آنها صحبت می کنم، به کسب و کارهای کوچک و متوسط یا اختصارا SMB (small and medium-sized business)  تقسیم می شوند که عبارتند از: معاملات، خدمات حرفه ای و تخصصی و سایر کسب و کارهای ویژه محلی.

Local Schema

اسکیما - Schema چیست؟

به بیان ساده اسکیما راهی است که شما می توانید با اضافه کردن شناسه و آیدی به  مطلبتان به گوگل اجزاه دهید که آن را بشناسد و بتواند آن را به داده های ساختار یافته صفحه شما که ایندکس کرده است، اضافه کند.
وقتی که گوگل موتورهای جستجویش را به وب سایت شما و محتوای شما می فرستد، اطلاعاتی راجع به اینکه شما چه کسی هستید؟ چه تعداد نظر و نقد و بررسی در وب سایت شما هست؟ شما کجا هستید؟ را از وب سایت شما استخراج می کند.اسکیما این کار را برای موتورهای جستجو راحت تر می کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 777

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد فلذا  از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید . 

 

ورود کاربران