پست های قدیمی خود را در لینکدین دوباره منتشر کنید

پست های قدیمی خود را در لینکدین دوباره منتشر کنید : لینکدین به تازگی به یکی از بهترین رسانه های اجتماعی برای انتشار محتوای شماست. این شبکه اجتماعی حرفه ای، برای بهبود یافتن کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن افراد با آن ها ساخته شده است. اما لینکدین فقط به اینجا ختم نمیشود کاربران میتوانند از آن به عنوان راهی برای برقراری ارتباط در حوزه کاری شان استفاده کنند. همینطور بعضی از افراد از این شبکه اجتماعی برای استخدام افراد و یا پیدا کردن شغل نیز استفاده می کنند. به همین خاطر لینکدین پیشرفت زیادی کرده و اکنون بهترین رسانه اجتماعی، بین دیگر رسانه هاست. استفاده از این شبکه اجتماعی برای رشد و بهبود سئو سایتتان بسیار مفید و تاثیر گذار خواهد بود. شما میتوانید با بازنشر پست های قدیمی خود در لینکدین، کسب و کار خود را توسعه داده و روی بهینه سازی سایت خود کار کنید.

ارتقا پست های وبلاگ و ویدیو های خود در quuu

ارتقا پست های وبلاگ و ویدیو های خود در quuu : قبل از آموزش هر چیزی، شما را با شبکه اجتماعی Quuu آشنا می کنیم. منتشر کردن محتوای زیاد در شبکه های اجتماعی به اندازه محتوایی که با علاقه مندری مخاطب یکی باشد، آنچنان برای سئو سایت مفید نیست. به همین خاطر شبکه اجتماعی Quuu ایجاد شد تا با انتخاب محتوای مناسب، موجب برقرار ارتباط بهتر با مخاطبان شده و در نتیجه آن دنبال کننده و بازدیدکنندگان وب سایت شما افزایش یابد. کاربران شبکه های اجتماعی با استفاده از این برنامه و قابلیت ها و امکانات بسیار خوبی که داشته، کاربران زیادی را به محتواهای مورد نظر خود جذب کرده اند و توانسته اند بهبود بازاریابی خود در شبکه های اجتماعی را ببینند. با استفاده از Quuu میتوان محتوایی که واقعا مخاطبان تمایل به خواندن آن را دارند به اشتراک گذاشت و همینطور بیشتر با مخاطبان تعامل داشت.

محتوای ویروسی منتشر کنید! : شاید بارها اسم محتوای ویروسی به گوشتان رسیده باشد اما معنی و مفهوم آن را به خوبی نمیدانید. در این مقاله سعی داریم تا شما را با محتوای ویروسی آشنا کرده و استراتژی آن برای جذب ترافیک به وب سایت را شرح دهیم. درواقع محتوای ویروسی به این معنی نیست که محتوای شما مخرب بوده و دارای ویروس های بد باشد! محتوای ویروسی به هر نوع از محتوای نوشتاری، تصویری و یا ویدئویی می گویند که در فضای انلاین به سرعت رو منتشر شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی بازدید بسیار بالایی دارد! این محتواها معمولا در فضای مجازی، توسط کاربران بسیاری به اشتراک گذاشته می شوند و همینطور وب سایت ها لینک آن را قرار میدهند. به طور کلی هر نوع محتوایی که بسیار جذاب باشد و مخاطب را به اندازه کافی برای اشتراک گذاری جذب کند، محتوای ویروسی نام دارد.

ایجاد یک کانال فعال یوتیوب برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر

ایجاد یک کانال فعال یوتیوب برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر : یکی دیگر از راه هایی که بازدیدکنندگان را به سمت وب سایت شما جذب می کند، ایجاد یک کانال فعال یوتیوب می باشد. اولین قدم برای این کار، ایجاد یک ویدیو در یوتیوب و بارگذاری آن روی صفحه یوتیوب است. اما چرا با بارگذاری ویدیو در یوتیوب میتوان بازدیدکننده بیشتری برای وب سایت خود جذب کرد؟ تنها دلیل آن این است که یوتیوب امروزه رتبه فیسبوک را هم رد کرده و دومین وب سایت معروف روی کره زمین، بعد از گوگل می باشد. درواقع یوتیوب یکی از پنج منبع محبوب پر ترافیک برای هر وب سایتی است. اما با توجه به تجربیات دیگران و آمارهامی گرفته شده، گرفتن بیننده و برای ویدیوهای یوتیوب کمی سخت و دشوار است. به همین خاطر ما برای شما دو منبع بسیار خوب در گرفتن بیننده برای ویدیوهای یوتیوبی شما و در نتیجه آن بهتر کردن سئو سایت معرفی می کنیم تا به خوبی از این استراتژی استفاده کنید. در ادامه همراه ما بمانید.

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد فلذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید . 

 

ورود کاربران