طراحی سایت اینتن

طراحی سایت در تهران : رشد اینترنت و آمار استفاده از آن بین کاربران در ایران رو به افزایش است و اکثر افراد برای معمولی ترین کارهای روزمره مثل سفارش غذا و بسیاری از کاربردهای دیگر از آن استفاده میکنند از این رو افراد ترقیب به استفاده هر چه بیشتر از آن و همچنین داشتن وب سایتی به جهت معرفی کسب و کار خود و یا فروش آنلاین محصولات خود در اینترنت افتادند و شرکت های بسیار زیادی در کشور برای ارائه این خدمات شروع به فعالیت کردند

ادامه مطلب نظرات (2) کلیک ها: 151
مصاحبه با دیوید براون مدیر کمپانی TM

مصاحبه با دیوید براون (TemplateMonster)
TemplateMonster  با بیش از 22،000 قالب طراحی و 20 میلیون مشتری، یکی از بزرگترین بازارهای طراحی وب در اینترنت است. در حالی که هزاران سرویس ارائه دهنده خدمات وجود دارد TemplateMonster یکی از شرکت های پیشگام در زمینه معرفی و ارائه تم ها و قالب های آماده به بازار می باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 288

مدیریت فروش و بازاریابی همواره یکی از ارکان اصلی هر کسب و کار کوچک وبزرگی است. یکی از دلایل اصلی استخدام متخصص سئو نیز بالا بردن رتبه سایت در گوگل با ترفندهای سئو داخلی و سئو خارجی و سئو محلی و ... و در نتیجه آن فروش بیشتر سایت است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 285
راند فیشکین

در این مقاله مصاحبه ای با متخصص سئو راند فیشکن قرار داده ایم. این سئوکار حرفه ای و نابغه موسس کمپانی MOZ  که نام آشنایی برای سئوکاران است، می باشد. با ما همراه باشید.

مصاحبه با نابغه Moz : راند فیشکین (Rand Fishkin)

من افتخار دعوت از راند فیشکین نابغه Moz را به عنوان مهمان ویژه در سری مصاحبه های TechWyse در سال 2018 دارم.
برای افراد فعال در دنیای بازاریابی دیجیتالی راند شخصی شناخته شده است که نیازی به معرفی ندارد چرا که او یکی از معروف ترین بازاریاب های ربایشی معاصر است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 275

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد فلذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید . 

 

ورود کاربران