شرکت های بزرگ طراحی سایت
(زمان خواندن: 3 - 6 دقیقه)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

بهترین و بزرگترین شرکت های طراحی سایت در ایران : امروزه برای پاسخ به نیاز بازارشرکت های بزرگ طراحی سایت زیادی وجود دارند که به نیاز بازار پاسخ دهند .درایران هم شرکت های بزرگ طراحی سایت زیادی به این خاطر هست. امروزه هر کسب و کاری برای  پیشرفت، به سایت نیاز دارند. شرکت های بزرگ طراحی سایت زیادی در سال های اخیر برای پاسخ به نیاز بازار تاسیس شده اند. به دلیل این که بازار نیاز شدیدی به طراحان سایت در چند سال اخیر با توجه به میزان زیاد تقاضای بازار , شرکت های طراحی سایت برای پاسخ به این نیاز ها به وجود آمدند و می توان گفت شرکت های بزرگ طراحی سایت, پل های ورود شرکت ها و ارگان های مختلف  به بازار های پر رونق جهانی می باشند. شرکت طراحی سایت اینتن هم توانسته در عرض چند سال اخیر جزء یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت شود و قیمت طراحی سایت در آن بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر از دیگر شرکت های مشابه می باشد و توانسته سایت های دولتی و خدماتی زیادی را در عرض چند سال حضور خود در این بازار طراحی کند. لازم  به  ذکر است  تمامی خدمات طراحی سایت با در نظر گرفتن همه نیاز های مشتری از جمله میزان بودجه نسبت به نوع سایت کار می کند که یک  قابلیت  خوبی به شمار می آید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 579
(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

27 روش مفید و کارآمد برای افزایش ترافیک وب سایت در سال 2019 :در این مقاله سعی داریم به شما نحوه داشتن ترافیک بیشتر در سایت خود را نشان دهیم. با خواندن این مقاله میتوانید ترافیک بیشتری را به سمت سایت خود بکشانید و همینطور متوجه شوید که از چه استراتژی هایی استفاده کرده ایم تا یک سایت از صفر تا 180 هزار بازدیدکننده در هر ماه داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1644
انتشار جمعی از محتویات وب سایت بر روی رسانه ها
(زمان خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

انتشار جمعی از محتویات وب سایت بر روی رسانه ها : وب سایت Medium.com یکی از بهترین جاهایی بوده که میتوان بهترین مطالب و بهترین موارد وب سایت خود را روی آن به اشتراک بگذارید. اگر محتویات شما خوب و مناسب باشد، میتوان تا 300 بازدیدکننده را از یک پست متوسط جذب کرد. شاید این تعداد بازدیدکننده چندان جالب نباشد اما بازدید این سیصد بازدیدکننده حداقل سه ساعت طول می کشد و اصل موضوع همینجاست! تنها کاری که باید بکنید این است که گزارش کلمه به کلمه از محتویات خود را داخل وب سایت Medium قرار دهید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 558
جذب ترافیک به سایت از طریق انجمن ها
(زمان خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جذب ترافیک به سایت از طریق انجمن ها : بسیاری از افراد انجمن ها را یک منبع کم ترافیک میدانند. زمانی که به یک عضو فعال و قابل اعتماد انجمن تبدیل شوید، انگار یک قیف ساخته اید که مردم را به وب سایت شما هدایت می کند.زمانی که برای اولیت بار کار با با وبلاگ را شروع کنید، هیچ فالوور، بازدیدکننده و یا اشتراک ایمیلی برای خود نخواهید داشت. شاید اول دلسرد شوید اما بهتر است بدانید که سئو رسانه های اجتماعی بهترین روش ها برای جذب و دریافت ترافیک های بسیار هستند.با اینکه استفاده از هرکدام از این ترفندها بسیار زمان گیر است، اما میتوانید مطمئن شوید که عملی خواهند شد. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که عضو یک انجمن پر ترافیک و فعال شوید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 888

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .