(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امکان اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی : یکی از بهترین راه های بدست آوردن اشتراک بیشتر برای محتوای از قبل نشر داده شده و افزایش ترافیک برای وب سایت، استفاده از دکمه های اشتراک گذاری برای صفحات اجتماعی مختلف بوده که به عنوان مثال این دکمه در شبکه اجتماعی توئیتر اصطلاحا Click to Tweet نام دارد. میتوان با یکبار امتحان و اشتراک گذاری محتواهای نشر داده شده خود در رسانه های اجتماعی، شاهد افزایش چند هزاری اشتراک گذاری باشید.

در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چطور با امکاناتی مثل Click To Tweet links کار کرده و نتیجه خوب بگیرید :

 

امکان اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی

1- در ابتدا در محتوای خود چیزی پیدا کنید که به اصطلاح “tweetable” باشد.
این مورد میتواند یک آمار، استراتژی و یا نقل قول باشد. برای اینکه بهتر متوجه شوید نگاهی به پست های خود کرده و یک لیست دسته ای از استراتژی ها را بدست آورید. سپس هرکدام از استراتژی ها را در tweetable قرار دهید.

2- مرحله دوم، ایجاد لینک در شبکه اجتماعی مورد نظر است. به عنوان مثال اگر مایل به اشتراک گذاری در توئیتر هستید، باید در سایت ClickToTweet این لینک را بسازید.
با عضو شدن در سایت زیر، قادر به ایجاد لینک های توئیتی هستید.

امکان اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی

با استفاده از این ابزار میتوانید یک لینک خاص برای خود بسازید که به راحتی قابل اشتراک گذاری باشد.

3- و در آخرین مرحله، این لینک را نیز در محتوای خود بگنجانید تا هر کس که میخواهد روی آن کلیک کرده و از این ویژگی استفاده کند.

امکان اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی

با انجام اینکار میتوان یک توئیت از قبل نوشته شده خوب برای اشتراک کردن پیدا کرد. استراتژی اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی به بهبود وضعیت سئو وب سایت شما کمک بسیار می کند. پس آن را فراموش نکنید. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .