(زمان خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزایش ترافیک بیشتر از پست های وبلاگ با تولید محتوا : شما میتوانید به راحتی یکی از پست های منتخب وبلاگ خود را به شکل قالب دیگری، یعنی به عنوان مثال یک ویدئو، پادکست، کتاب الکترونیکی و ... در آورید. به عنوان مثال، به پستی که در وبلاگ این وب سایت منتشر شده نگاه کنید.

افزایش ترافیک بیشتر از پست های وبلاگ با تولید محتوا

این پست تاکنون توانسته اشتراک گذاری های خوبی را در شبکه های اجتماعی، توضیحات و کامنت های بسیار بدست آورد. اما بعضی اوقات ممکن است ارز ش محتوایی که تولید می کنید خیلی بیشتر باشد. به همین خاطر بهتر است آن را به یک ویدیو تبدیل کنید :

افزایش ترافیک بیشتر از پست های وبلاگ با تولید محتوا

با اینکار شما میتوانید صدها هزار بازدیدکننده را به سمت وب سایت خود بکشانید و با افزایش ترافیک سئو سایت خود را بهبود دهید. توجه داشته باشید که محتوایی که در ابتدا تولید کرده بودیم، برای سال ها پیش بوده و با اینکار بازدیدکنندگان جدیدی را برای محتوا و هم برای سایت جذب کردید. این است قدرت انتقال محتوا!

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .