(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محتوای جذاب اینفوگرافیکی برای جذب کاربران ایجاد کنید : اگر مخواهید افراد با نفوذ محتوا و مطالب سایت شما را به اشتراک بگذارند، باید محتواهایی ایجاد کنید که به طور مستیم آن گروه از افراد را به خود جذب می کند. برای مثال، چند سال پیش، یک مشتری را در زمینه سرمایه گذاری به شکل اینفوگرافیک (Infographic) راهنمایی کردیم. شاید عجیب به نظر بیاید اما این اینفوگرافیک ما به شکل ویروس همه جا را فراگرفت و در طی دو روز اول، شاهد افزایش هزارتایی بازدید کننده بودیم و این برای سئو سایت ما بسیار موثر بود.

محتوای جذاب اینفوگرافیکی برای جذب کاربران ایجاد کنید

اینفوگرافیک "infographics"

اینفوگرافیک ها، به عنوان یک نمایشگر تصویری برای اطلاعات و داده می باشند که درواقع هدف از ایجاد آن ها، پیشرفت در سرعت ارائه اطلاعات پیچیده است. ده ها دلیل برای خوب بودن و موثر بودن روش اینفوگرافیک هست، از طراحی وب سایت گرفته تا فعالیت های تبلیغاتی محتواها! چرا که ارزش یک تصویر بیشتر از هزاران کلمه است. ولی نکته مهمی که باعث موفقیت این استراتژی شد، تبادل کردن محتوای اینفوگرافیک بود. به عنوان مثال، ما توجه شدیم که بسیاری از وبلاگ نویسانی که سطح مالی بسیار خوبی داشتند، در معرض خطر قرار دارند، بنابراین یک محتوا با Infographic ایجاد کردیم که بسیار مورد توجه قرار گرفته و به عبارتی برجسته شد. این محتوا یک نمودار بود که اهمیت محتوا را به کاربران این زمینه نشان میداد. همین Infographic موجب به اشتراک گذاری و اشاره به آن در چند سایت مختلف قدرتمند شد! مثل عکس زیر :

اینفوگرافیک

ایجاد محتوای جذاب و اینفوگرافیک برای کاربران بسیار موثر بوده و نتیجه خواهد داد. با ایجاد اینگونه محتواها، باید شاهد افزایش ترافیک بسیار عالی برای وب سایت خود باشید که بسیار روی سئو سایت تاثیر گذار خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .