(زمان خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محتویات مجذوب کننده به پست های شبکه اجتماعی خود اضافه کنید : بسیاری از کاربران هستند که در شبکه های اجتماعی، پست و محتوای خود به اشتراک می گذارند بدون اینکه برای مخاطب دلیلی وجود داشته باشد که روی آن کلیک کرده و آن را بخواند. اینکار یک راه اشتباه برای به اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی است. ما اخیرا دریافتیم که اضافه کردن مطالب پست ها باعث افزایش بسیار زیاد CTR می شود و در نتیجه روی سئو وب سایت شما نیز مفید واقع می شود. 

محتویات مجذوب کننده به پست های شبکه اجتماعی خود اضافه کنید

CTR چیست و چه تاثیری بر رتبه های گوگل دارد ؟

CTR مخفف سه کلمه Click Through Rate می باشد که و به زبان فارسی به معنی نرخ کلیک است. هنگامی که در موتور جستجوی گوگل چیزی را جستجو می کنید، نتایج مختلفی خواهید دید. با دیدن این نتایج است که شما تصمیم خواهید گرفت بر روی کدام یک از آن ها کلیک کنید. نرخ کلیک در اصل درصدی از کاربران بوده که در نتایج جستجو روی لینک سایت شما کلیک می کنند. تعداد نمایش وب سایت شما به کاربران (Impression) تقسیم بر تعداد کلیک کاربران روی لینک وب سایت شما را CTR می گویند.

CTR چیست و چه تاثیری بر رتبه های گوگل دارد ؟

Impression چیست؟

Impression به معناری حضور داشتن شما در نتایج جستجوی گوگل می باشد. هر وقتی که یک کاربر عبارتی را در موتور جستجو گوگل، جستجو می کند برای تمام نتایج در صفحه، یک Impression ثبت می شود. در صورتی که در باکس های مخصوص مثل نمایش نقشه ای و یا نمایش تصاویر باشید نیز یک impression براش ما به ثبت میرسد. در صورتی که در قسمت انتهایی صفحه دوم نتایج گوگل باشید اما کاربر به صفحه شما ورود نکند برای شما impression ثبت نمی شود اما اگر کاربر وارد صفحه دوم شود و حتی تا پایین صفحه هم اسکرول نکند، باز هم برای شما impression ثبت می شود.

Impression چیست؟

چطور CTR را افزایش دهیم ؟

  • استفاده از متا دیسکریپشن خوب و بهینه
  • استفاده از ریچ اسنیپت ها برای نشان دادن ستاره در نتایج گوگل
  • استفاده از عنوان مناسب برای صفحات وب پیج
  • استفاده نکردن از محتوای تکراری، نامناسب، خدمات بی کیفیت، ظاهر نامناسب و ... . در صورتی که کاربر با یک سایت نامناسب از نظر محتوا، ظاهرف کیفیت و خدمات مواجهه شود و یا زمانی که وارد وب سایت شما می شود او را به حالت پاپ آپ ببندد، زمانی که در آینده شما را در نتایج گوگل ببیند، روی وب سایت شما کلیک نخواهد کرد در نتیجه تعداد CTR شما کاهش می یابد. 
  • پست کردن محتوا و خدمات خوب مناسب به کاربران

محتویات مجذوب کننده به پست های شبکه اجتماعی خود اضافه کنید

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .