(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشار پست به صورت لیست : زمانی که ترافیک ها به سمت سایت شما روانه می شوند، این پست های لیستی هستند که در بهترین شکل ممکن خود را نشان میدهند.

حتی شما هم در حال حضر در حال خواندن یک پست لیستی هستید!

اگر استراتژی ها و راهکارهای ما برای بهینه سازی سئو وب سایت خود دنبال کرده باشید، حتما میدانید که سایت BuzzSumo یه تازگی حدود یک میلیون مقاله را مورد تحلیل قرار داده است.

در مورد این موضوع در راهکار پانزدهم، ایجاد محتوای طولانی برای سئو بهتر توضیح داده ایم. 

اگر تاکنون دقت کرده باشید، با یک آمارگیری کوچک از سایتتان به راحتی متوجه خواهید شد که پست های لیستی نسبتا به how-to posts شش برابر سهم بیشتری در بهینه سازی سایت شما داشته و حتی چهل برابر بیشتر از دیگر پست ها به اشتراک گذاشته شده اند. 

بنابراین تا جایی که امکان دارد سعی کنید پست های لیستی انتشار دهید. نه همیشه اما این استراتژی را در بیشتر پست های خود حفظ کنید.

انتشار پست به صورت لیستی

این ابزار به کاربران از محتواهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی آمار بسیار دقیقی میدهد. همینطور کاربران نیز با استفاده از این آمارها مقدار مفید بودن و موثر بودن هرکدام از محتواهای انتشار یافته را دریافته و در نتیجه روی آینده آن برنامه ریزی خواهد کرد.

پس کار ابزار BuzzSumo، تحلیلی کردن محتواهای مختلف برای پیدا کردن بهترین محتوا می باشد.

انتشار پست به صورت لیست

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .