(زمان خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منابع ترافیکی رقبا را کنترل کنید : اینطور به شما بگوییم که منبع ترافیکی رقبا برای شما معدنی از طلاست! بنابراین اگر توانستید منابع ترافیکی رقبای خود را بدست بیاورید که دقیقا از کجا این منابع را بدست می آورند، معدنی از طلا بدست آورده اید. نکته خوب ماجرا اینجاست که رقبا شما رمز عبور Google Analytics را برای شما ارسال نمی کنند. شاید با خود بگویید که اینکه نکته مثبت نیست! خوشبختانه شما به رمز عبور Google Analytics احتیاجی ندارید.

منابع ترافیکی رقبا را کنترل کنید
اما چرا ؟

شما میتوانید تمام منابع ترافیک خود را به صورت رایگان و با استفاده از ابزار Similar Web ببینید. ابزار Similar Web برای سئو وب سایت شما بسیار موثر بوده و علاوه بر نشان دادن یک نمای کلی و کامل از ترافیک سایت، مکانی که از آنجا ترافیک میگیرد را نیز مشخص می کند. به همین راحتی میتوان منابع ترافیکی رقبا را کنترل کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .