(زمان خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جذب ترافیک به سایت از طریق انجمن ها : بسیاری از افراد انجمن ها را یک منبع کم ترافیک میدانند. زمانی که به یک عضو فعال و قابل اعتماد انجمن تبدیل شوید، انگار یک قیف ساخته اید که مردم را به وب سایت شما هدایت می کند.زمانی که برای اولیت بار کار با با وبلاگ را شروع کنید، هیچ فالوور، بازدیدکننده و یا اشتراک ایمیلی برای خود نخواهید داشت. شاید اول دلسرد شوید اما بهتر است بدانید که سئو رسانه های اجتماعی بهترین روش ها برای جذب و دریافت ترافیک های بسیار هستند.با اینکه استفاده از هرکدام از این ترفندها بسیار زمان گیر است، اما میتوانید مطمئن شوید که عملی خواهند شد. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که عضو یک انجمن پر ترافیک و فعال شوید.

سعی کنید بعد از عضو شدن اول سوالات مردم را پاسخ داده و حتی در جوال بعضی از محتویات اصلی وب سایت خود را انتشار دهید. همین کار موجب هدایت شدن کاربران به سمت سایت خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .