(زمان خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشار جمعی از محتویات وب سایت بر روی رسانه ها : وب سایت Medium.com یکی از بهترین جاهایی بوده که میتوان بهترین مطالب و بهترین موارد وب سایت خود را روی آن به اشتراک بگذارید. اگر محتویات شما خوب و مناسب باشد، میتوان تا 300 بازدیدکننده را از یک پست متوسط جذب کرد. شاید این تعداد بازدیدکننده چندان جالب نباشد اما بازدید این سیصد بازدیدکننده حداقل سه ساعت طول می کشد و اصل موضوع همینجاست! تنها کاری که باید بکنید این است که گزارش کلمه به کلمه از محتویات خود را داخل وب سایت Medium قرار دهید.

در نتیجه وب سایت Medium.com اگر متوجه شود که افراد به محتویات شما علاقه مند شده و آن ها را دنبال می کنند، شروع به تبلیغ کردن محتویات شما در پلت فرم شما می کند و در نتیجه اینکار سئو وب سایت شما بهینه تر می شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

منتظر اخبار جدید دنیای سئو باشید،ممنون از اینکه از سایت ما بازدید کردید.

 

 

تقی مولوی هستم متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی و بیش از 7 سال است که در حوزه سئو سایت , طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی بصورت حرفه ای فعال هستم و بیش از 350 پروژه موفق سئو داشته ام .

در این وب سایت قصد دارم تجربیات خودم در زمینه های فوق و بیشتر سئو منتشر کنم . هدف این وب سایت بهبود کسب و کار آنلاین شما می باشد لذا از شما دوستان عزیز درخواست دارم با نظرات و پیشنهادات خود به من کمک کنید.

 موفق و پیروز باشید .